Ogłoszenia na niedzielę 19 marca 2023 r.

Bardzo dziękuję Siostrom Franciszkankom od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej z Orlika za przeprowadzenie rekolekcji dla dzieci i młodzieży w naszej Szkole w Szymbarku. Bardzo dziękuję Dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły za dopracowanie szczegółów organizacyjnych i stworzenie bardzo dobrej atmosfery dla tych rekolekcji.

Od piątku do dzisiaj w naszej parafii trwają rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. dr Krzysztof Węsierski, proboszcz parafii Wałdowo.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godzinie 14.00

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, czyli w sobotę, na Mszy św. o godzinie 9.00 odbędzie się obrzęd rozpoczęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

Zmarła nasza parafianka Maria Reglińska, lat 93, z Rybaków. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Zapowiedzi przedślubne:

Szymon Zaborowski, parafia Stężyca