Ogłoszenia na niedzielę 31 grudnia 2023 r.

Niedziela Świętej Rodziny

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Dziękuję za ofiary złożone za opłatki. W ten sposób zebraliśmy około 7 tys. zł. przeznaczonych na potrzeby remontowe kościoła.

Dziękuję za bardzo miłe i gościnne przyjęcie wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu. Dziękuję też za zaangażowanie w życie parafii.

Kolędy w tym tygodniu:

2 stycznia, wtorek, od 15.00 – Potuły Wybudowanie

3 stycznia, środa, od 15.00 – Szymbark wieś, strona szkoły (Jolanta Stenka, do Ośrodka Zdrowia)

4 stycznia, czwartek, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Węsierski – Blok, Dułak)

5 stycznia, piątek, od 15.00 – Szymbark Nowe Osiedle (Ewa Bieniek – Antoni Grzędzicki)

6 stycznia, sobota, od 13.00 – Szymbark strona poczty ( Drzewiecki, Regliński, Serkowski, Wesserling)