OGŁOSZENIA 10.11.2019r.

1.. Dzisiaj modlimy się szczególnie w int. Kościoła na Wschodzie. Latem gościliśmy

Grzegorza z Dubna na Wołyniu (Ukraina) wspierając parafię materialnie. Ofiarow

liśmy też 5 ornatów. Dzisiaj zbiórka do puszek: „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

2. Największą pomocą dla naszych kochanych zmarłych jest Ofiara Mszy św. i modlitwa

za ich nieśmiertelne dusze. Zdrowaśki roczne przyjmujemy przez cały listopad.

3. We wtorek odbył się pogrzeb śp. Jerzego Koszałki z Krzesznej.  Msza św. za duszę

Zmarłego jutro o godz. 17.00 (intencja od Firmy Pogrzebowej „Pioch” z Kartuz).

4. Zmarła śp. Zofia Michalewicz. Różaniec w kostnicy o godz. 18.00. Pogrzeb we wtorek

o godz. 11.00.

5. Jutro Święto Niepodległości 11 listopada. Msze św. jak w niedziele 7.30  9.15  i 11.00.

W czasie Mszy św. o godz. 9.15 modlimy się za Ojczyznę i po Mszy św. udamy się

tradycyjnie pod pomnik Szymbarskich Zakładników To„Dzień modlitw za Ojczyznę”

6. Kolekta przyszłej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

7. Intencje mszalne i Msze Święte z Funduszu Dnia Zadusznego – (Msze św. – FDZ).

Msze św. w dni powszednie – o godzinie 17.00 a w soboty o godz. 18.00.

8. Bardzo prosimy o uporządkowaniu spraw na cmentarzu – nowe nagrobki, projekty.

Bardzo prosimy liści nie wrzucać do pojemników na śmieci tylko obok. Po 20 la –

tach przedłużenie rezerwacji.

9. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła.

10. Odpust Matki Bożej Miłosierdzia w Klukowej Hucie w sobotę 16 – go o godz. 11.00.

11. W sobotę w Pelplinie Kongres Misyjny. Chętnych na wyjazd ( od klas IV – VIII)

Prosimy o kontakt z ks. Mariuszem.

12. Trwa konkurs plastyczny o świętych (prace można składać do 20 listopada u ks.

Mariusza). (Szczegóły na temat konkursu w dzienniku „Librus”.).

13. Spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowania klas VII i VIII w przyszłą

niedzielę o godz. 11.00.

14. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” dziękuje Wiernym Parafii św. Te

resy od Dzieciątka Jezus w Szymbarku  za włączenie się w zbiórkę zużytego sprzę

tu elektrycznego i elektronicznego. Wsparte zostały projekty w Wybrzeżu Kości

Słoniowej, Kamerunie i Kenii.

Parafianom Gościom Turystom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !