OGŁOSZENIA 28.10.2018r.

 • W dzisiejszą niedzielę przeżywamy „X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym” pod hasłem: „ Pakistan – przerwać milczenie”. Po  Mszy św. zbiórka do puszek. Można też wysłać SMS o treści: „Ratuję” nr 72405„X Dzień Solidarności” to okazja by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę przez dar modlitwy w intencji prześladowanych i ich prześladowców.
 • W czwartek odbył się pogrzeb śp Jerzego Kotłowskiego z Kłobuczyna „ Dobry Jezu a nasz Panie …”.
 • W piątek i sobotę w Kamienicy Szlacheckiej odbyły się Rekolekcje Kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania klas VI i VII

 • Spowiedź z racji Wszystkich Świętych i I piątku m-ca w środę 31 października 1700 – 1800 i od 1830 – 1915. Nie będzie spowiedzi św. w I piątek.
 • Odwiedziny chorych we wtorek od godz. 815. Prosimy zgłaszać chorych
 • W I sobotę o godz.  830 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP i Msza św.
 • Ks. Kevin dziękuje za złożone ofiary na bilet do Kenii w ub. niedzielę
 • Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych 730  915 1100 i 1400 z procesją żałobną na cmentarz. Msze św. w dzień Zaduszny 9.15  10.00  i 18.00   Nabożeństwo i modlitwy za Zmarłych od 1 – 8 listopada w kościele o godz. 1800.
 • Od przyszłego poniedziałku Msze św. w okresie jesienno – zimowym odprawiane będą o godz. 1700 (od poniedziałku do piątku). W soboty o godz. 1800
 • Msze św. z Funduszu Dnia Zadusznego – tablica ogłoszeń
 • . Intencje mszalne… Za śp. Jerzego Kotłowskiego Msza św. od Firmy Pogrzebowej Plutowski z Kościerzyny odprawiona będzie 22 listopada o 1730.
 • Prace na cmentarzu objęły naprawę fragmentu chodnika w części środkowej (w minionym tygodniu).Na wiosnę trzeba będzie pomyśleć o nowych słupkach (metalowych lub betonowych do płotu od strony lasu. (drewniane połamane lub wyłamane). Bardzo prosimy nie wrzucać do pojemników liści i ziemi !