OGŁOSZENIA 3.01.2020 r. II PO NARODZENIU PAŃSKIM

W I Niedzielę Nowego 2021 Roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, nadać sens naszemu życiu i ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy powołani.  W każdej Eucharystii odkrywamy na nowo miłość Boga, Który staje się dla nas pokarmem na drogę.

Wczoraj odbył się pogrzeb naszego Parafianina śp Franciszka Skwierawskiego z Potuł. „Dobry Jezu …”.

W środę Objawienie Pańskie – Trzech Króli. Msze św. z poświęceniem kadzidła i kredy:  7.15  9.15  i  11.00.

Ofiary złożone przy żłóbku przeznaczone są na Misje katolickie.

Intencje mszalne … Z racji kolęd Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

Zapraszamy Parafian do łączenia się też z nami w modlitwie przez transmisje Mszy św. w niedziele i święta.

We wtorek zatankowaliśmy 800 litrów oleju do zbiornika przy kościele. Dziękujemy za złożone na ten cel ofiary !

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, nowy „Pielgrzym” , U Św. Teresy”.

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Kolęda – wizyta duszpasterska. Zapraszamy na Mszę św. z racji kolędy na Msze św. o godz. 1800.

Parafianom Gościom Turystom życzymy dobrego tygodnia i błogosławionego 2021 roku !!!