OGŁOSZENIA 31.01.2021 R. IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj spotkanie z Rodzicami i dziećmi komunijnymi i poświęcenie świec na Mszy św. o godz. 11.00.

„Bóg zapłać” za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji !

We wtorek Ofiarowanie Pańskie. Msze św. o 9.15 i 17.00 To również „Dzień życia konsekrowanego”.

W środę na godz. 18.15 prosimy do pomocy w usunięciu choinek i żłóbka.

W czwartek św. Błażeja, bpa i męczennika, patrona od chorób gardła (obrzęd błogosławieństwa).

Dni Eucharystyczne w czwartek, piątek i sobotę. Okazja do spowiedzi św. codziennie 20 minut przed Mszą św. W czwartek od 1615 – 1700

W piątek od 1600 – 1700

W sobotę o godz. 8.30 Godzinki do Matki Boskiej i Msza św. o godz. 9.00.

„Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła.

Prasa katolicka, nowy numer „Pielgrzyma” i „U Świętej Teresy”.

Kolęda – wizyta duszpasterska dobiegła końca. „Bóg zapłać” za wspólną modlitwę, udział w Mszach św. w intencji Parafian z poszczególnych odcinków kolędowych, za ofiary dla kapłanów, ministrantów i Pana Organisty.

Zapraszamy Parafian do łączenia się z nami w modlitwie przez transmisje w niedziele i święta.

Prosimy indywidualnie zgłaszać odwiedziny chorych …

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na odbudowę spalonej świątyni w  Kasparusie, w Dekanacie Skórzeckim. (Odezwa Biskupa Pelplińskiego).

Parafianom i Gościom i Turystom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !