OGŁOSZENIA 6.09.2020

Od dzisiejszej niedzieli zmiana godzin Mszy św. : 7.15    9.15   i  11.00.  W  dni  powszednie Msza św.:  godz. 1800.

W ubiegłą niedzielę gościliśmy ks. Grzegorza z Dubna na Ukrainie. Ks. Gość głosił Słowo Boże. Bezpiecznie dotarł do parafii i dziękuje na Waszą ofiarność i życzliwość

 W środę odbył się pogrzeb śp. Dariusza Cichosza z Potuł. „ Dobry Jezu…”.

Dzisiaj – spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowania o godz. 1100.

„Bóg zapłać” za złożone dzisiaj ofiary na cele gospodarcze spłatę energii elektrycznej

Wczoraj 5 września, nasza parafianka Siostra Elekta z domu Skierka przeżywała swój  Złoty Jubileusz ślubów zakonnych Uroczystości miały miejsce w domu Zgromadzeni w Kościerzynie. Więcej informacji o posłudze Siostry w dzisiejszym numerze gazetki  „U Świętej Teresy”.

Dla osób starszych transmitowana jest Msza św. z naszego kościoła Aby utrzymać transmisję – opcja: subskrybuj.

 Spotkania dzieci przed I Komunią święta: wtorek środa czwartek – godz. 1600. Spowiedź św. dzieci, Rodzice, rodziny, chrzestnych – Piątek godz. 1830  I Komunia – sobota godz. 1000. Prosimy zajmować miejsca tak jak zaznaczono (zakładamy maseczki)

 Dzisiaj Dożynki Gminy Kościerzyna w Wielkim Klinczu. O godz. 1200 Msza św.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej „Pielgrzym” i „U świętej Teresy”.

„Bóg zapłać” za troskę o utrzymanie Parafii, za złożone ofiary na parafialne konto I na tacę. . Parafia ma do spłaty 17 tys. 300 zł. Podajemy numer naszego parafialnego konta na które można składać ofiary na utrzymanie, opłaty i inwestycje w Parafii :  Bank  Spółdzielczy  w  Kościerzynie: 54 8328  0007 2001 0010 4548 0001.

 Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 1800. W niedziele biuro czynne po Mszy św. o godz. 715.

 PPIS-ny przypomina o obowiązku zakrywania ust i nosa w trakcie sprawowania kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych, w budynku użyteczności publicznej przeznaczonym na potrzeby kultu religijnego oraz na cmentarzu (&24 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r……). PPIS przypomina że zakażenie koronawirusem może przebiegać bezobjawowo …

W kościele zostało zainstalowane urządzenie do dezynfekcji rąk , stoi pod chórem. Prosimy używać !

Parafianom, Gościom, Turystom życzymy dobrej niedzieli