OGŁOSZENIA I NIEDZIELA ADWENTU 2.12.2018r.

 1. Wczoraj wieczorem dźwięk dzwonów obwieścił zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku kościelnego. Czuwajmy by nie ulec presji handlu i atmosferze pośpiechu. Uczmy się wspólnie czekać na przyjście Pana. Uczyńmy adwentowe postanowienia… Owocem tego oczekiwania ma być narodzenie Boga w naszych sercach, pojednanie i autentyczna radość.
 2. Od I Niedzieli Adwentu w kościele i w sklepach u. p. Młyńskich i Wojtala i u Ojców w Wieżycy można zapatrzyć się w świece w ramach „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”. (Po 8 zł.)
 3. Można zaopatrywać się w opłatek w zakrystii kościoła. Ofiary z opłatka są przeznaczone na spłatę dachu.
 4. Zmarł śp. Roman Kupper z Wieżycy. Pogrzeb we wtorek o 1100. Różaniec w dniu dzisiejszym w Wieżycy a jutro o 1800 w Szymbarku. „Dobry Jezu”.
 5. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła Wiernym z Kłobuczyna.
 6. W piątek 7 grudnia w Ośrodku Zdrowia w Szymbarku bezpłatne badania: Doppler – tętnic itp. echo itp. Kontakt: 58 684 38 22.
 7. W sobotę odpust w Parafii z racji – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej  Maryi Panny. Sumie odpustowej o godz. 1100 przewodniczyć będzie Dyrektor Diecezjalnego Radia „Głos” ks. Prałat Ireneusz Smagliński z Pelplina . Starajmy się zachować świąteczny charakter tego dnia z potrzeby serca. Dostojny Gość poświęci medaliki dzieciom komunijnym Będą kandydaci do Bierzmowania, Róże Różańcowe Parafii, Wierni i Czciciele Niepokalanej.
 8. Dyrekcja Pracownicy Dzieci i Młodzież Szkoły w Szymbarku zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy w niedzielę 9 grudnia od godz. 14. 45
 9. Kolekta przyszłej niedzieli na cele gospodarcze. Energia elektryczna.
 10.  Nauka dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem 9  i 25 grudnia w sobotę 8 grudnia po Mszy św. o godz. 1845.
 11. Spowiedź św. z racji I piątku i odpustu Niepokalanego Poczęcia NM Panny w środę od godz. 1600 – 1700. Będą księża z dekanatu.