OGŁOSZENIA II NIEDZIELA ADWENTU 9.12.2018 r.

 1. W Adwencie czuwajmy by nie ulec presji handlu i atmosferze pośpiechu. Uczmy się wspólnie czekać na przyjście Pana. Uczyńmy adwentowe postanowienia… Owocem tego oczekiwania ma być narodzenie Boga w naszych sercach, pojednanie i autentyczna radość Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 1700. Dzieci przynoszą lampiony.
 2. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi „XIX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie” Zbiórka do puszek na ten cel przed kościołem.
 3. W kościele i w sklepach u. p. Młyńskich , Wojtala i u Ojców można zaopat- rzyć się w świece w ramach „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”.
 4. „Bóg zapłać” za złożone dzisiaj ofiary na cele gospodarcze – spłatę energii
 5. Można zaopatrywać się w opłatek w zakrystii kościoła.
 6. We wtorek odbył się w Parafii pogrzeb śp. Romana Kupper z Wieżycy – Kolana. „Dobry Jezu”
 7. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła Wiernym z Kłobuczyna. Nowa lista
 8. Wczoraj odpust w Parafii z racji – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Sumie odpustowej przewodniczył Dyrektor Diecezjalnego Radia „Głos” ks. Prałat Ireneusz Smagliński z Pelplina. Dostojny Gość poświęcił medaliki dzieciom komunijnym. „Bóg zapłać” p. Alicji i Ireneuszowi Koszałka za obiad odpustowy, P. T. i G. Kupper za dary do stołu z racji spowiedzi przed odpustem a p. Oli i Andrzejowi za kwiaty na odpust.-
 9. Dyrekcja Pracownicy Dzieci i Młodzież Szkoły w Szymbarku zapraszają przy restauracji „Pod Wieżą” i przemarsz z orkiestrą do szkoły.
 10. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku po Mszy św wieczornej. W soboty biuro nieczynne. W niedziele po Mszy św. o godz. 830 i 915.
 11. Dyrekcja Pracownicy Dzieci i Młodzież Szkoły w Szymbarku zapraszają dzisiaj na Kiermasz Bożonarodzeniowy. O godz. 14.45 zbiórka na parkingu przy restauracji „Pod Wieżą” i przemarsz z orkiestrą do szkoły.
 12. W sobotę 15 grudnia w Restauracji u p. Młyńskich o godz. 1700 zebranie  Kuczerów i Woźniców połączone z opłatkiem. Zaprasza Zarząd.
 13. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w kaplicy św. Jana Pawła – opłatek dla Róż Różańcowych i Radnych Parafii.