OGŁOSZENIA NA 7.02.2021 R. 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Uczy nas jak w tym kościele w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy Go spotykać.

W środę odbyły się pogrzeby: śp. Marianny Kruszyńskiej z Potuł i śp Gertrudy Zaborowskiej z Szymbarku. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …”.

W czwartek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego W tym dniu w szczególny sposób będziemy się za nich modlić Zapraszamy na Mszę św. na godz. 9.15 chorych i cierpiących.

„Bóg zapłać” panom i młodzieńcom za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowych, choinek i żłóbka Antoniemu Grzędzickiemu Romanowi Wilkowskiemu z Dawidem Andrzejowi Kunowskiemu z Krzysztofem Markowi Pek z  Pawłem Andrzejowi Cieszyńskiemu, Łukaszowi Hirsz, Adrianowi Mikołajewskiemu, Jędrzejowi Klinkoszowi i Antkowi Serkowskiemu. Panu Janowi Zaborowskiemu i jego Firmie za prace przy kościele i kostnicy.

„Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła.

Prasa katolicka, nowy numer „Pielgrzyma” i „U Świętej Teresy”.

Dzisiaj zbiórka do puszek na odbudowę spalonej świątyni w Kasparusie, w Dekanacie Skórzeckim. (Odezwa Biskupa Pelplińskiego).

W przyszłą niedzielę w ramach dawnego 40 –sto godzinnego nabożeństwa po Mszy św. o godz. 915 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy Wiernych, którym ten termin odpowiada. Natomiast w poniedziałek 15 go  i we wtorek 16 lutego adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 19.00 – 21.00 dla wszystkich Patafian.

Kolekta przyszłej niedzieli na spłatę energii elektrycznej.

Zapraszamy Parafian do łączenia się z nami w modlitwie przez transmisje w niedziele i święta.

Parafianom i Gościom i Turystom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !