Ogłoszenia na Niedzielę 1 maja 2022 r.

Na cele charytatywne w naszej diecezji zebraliśmy 620 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary, które zostaną wkrótce przekazane.

We wtorek uroczystość N.M.P. Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym.

W środę na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić za strażaków z naszej parafii. Będziemy otaczać modlitwą także ich rodziny.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

W piątek spowiedź od 16.00 do 18.00.

W sobotę o godzinie 8.00 rozpoczniemy nabożeństwo Pierwszych pięciu sobót miesiąca.

W niedzielę 8 maja po Mszy św. o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dla ich rodziców Proszę o dostarczenie metryk chrztu tych dzieci, które nie były ochrzczone w Szymbarku.

Zapowiedzi przedślubne:

Filip Szreder, stanu wolnego, Szymbark

Natalia Kobiela, stanu wolnego, Kartuzy

Krzysztof Klasa, kawaler, parafia Sulęczyno

Natalia Kleinszmidt, panna, parafia Szymbark

Nabożeństwo majowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00.

Nabożeństwo majowe w Rybakach Wybudowaniu o godzinie 19.00 przy krzyżu u państwa Woźniaków.

W czwartek po Mszy św. o godzinie 18.00 spotkanie Rady Parafialnej. Najpierw pójdziemy na starą plebanię, by zobaczyć ją od środka, a potem pójdziemy na nową plebanię, by omówić temat. Serdecznie zapraszam.