Ogłoszenia na niedzielę 10 grudnia 2023 r. II niedziela Adwentu

Roraty od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.00. Wyjątkiem w tym tygodniu będzie piątek, gdy Roraty będą o godzinie 18.00 ze względu na spowiedź w naszej parafii. W piątek można też zabrać obrazki roratnie na sobotę. Jeśli dzieci przyjdą na sobotnią Mszę św. o godzinie 17.15, to również będą mogły zabrać sobotnie obrazki i będzie dla nich krótkie kazanie.

Przy bocznym ołtarzu są opłatki. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na renowację naszego kościoła. W tym tygodniu będzie malowana ostatnia część ławek.

Bardzo dziękuję ofiarodawcom wspierającym renowację naszego kościoła.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Gratuluję Szkole Podstawowej w Szymbarku znakomitego kiermaszu i życzę wytrwałości w organizowaniu tak pięknych, chociaż pracochłonnych wydarzeń.

Gratuluję też Kuczerom, którzy bardzo pięknie, solidarnie, zorganizowali wielki kulig charytatywny.

Spowiedź św. w piątek od 15.30 do 18.00 z przerwą od 16.30 do 17.00.

Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej dla Kościoła katolickiego na Wschodzie.

Zapowiedzi przedślubne

Patryk Treder, kawaler, Kłobuczyno

Agata Okrój, panna, Kościerzyna

W przyszłą niedzielę harcerze będą oferować siano na stół wigilijny. Ofiary będą przeznaczone na rozwój lokalnej drużyny.