Ogłoszenia na niedzielę 10 marca 2024 r.

Droga Krzyżowa w piątek o 16.30 i o 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę o 14.00.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za sfinansowanie i wykonanie tapicerki na ławki w kościele, zarówno na dole, jak i na chórze.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu za usunięcie kolczastych krzewów, niebezpiecznych dla przechodniów. Dziękuję również za wcześniejsze usunięcie zagrażających nagrobkom nawisów drzew na cmentarzu.

Panu Szulistowi bardzo dziękuję za wykonanie przy plebanii prac ziemnych przy pomocy ciężkiego sprzętu.

Panu Kamilowi Kleinie dziękuję za dalsze prace wykonane w konserwacji wieży kościelnej.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Rekolekcje sprzyjające  wzmacnianiu więzi małżeńskiej odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2024 r. w Białogórze.  Zgłoszenia przyjmują państwo Iwona i Krzysztof Dolewa w godzinach od 17.00 do 20.00, tel.: 781 970 770; e-mail: spotkaniapelplin@gmail.com. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.rodzinydiecezjipelplinskiej.pl.