Ogłoszenia na niedzielę 11 grudnia 2022 r. III niedziela Adwentu

Dziękuje za ofiary zebrane na rzecz Kościoła katolickiego na Wschodzie. Zebraliśmy w całości w naszej parafii 1100 zł. Kwota zostanie wkrótce przekazana

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przeżywaniu odpustu ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

W sobotę 17 grudnia w naszym kościele będzie spowiedź św. w godzinach od 15.30 do 18.00. Od 16.30 do 17.00 będzie przerwa w spowiedzi.

Opłatki są wyłożone przy bocznym ołtarzu. Ofiary opłatkowe będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

Również przy bocznym ołtarzu są wyłożone świece Caritas w cenie 10 zł.

Podaję do wiadomości porządek kolęd. Jeśli brakuje jakiejś kolędy, proszę dać znać. Niektóre kolędy będą u nas odprawiać ojcowie franciszkanie, w ramach dobrej współpracy. Pan Organista nie będzie nam towarzyszyć w kolędowaniu, ale możemy o nim pamiętać w czasie kolęd.