Ogłoszenia na niedzielę 11 lutego 2024 r.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj od 12.00 do 14.00, w poniedziałek i we wtorek od 15.00 do Mszy św. Niech ta modlitwa adoracji będzie wyrazem wdzięczności za łatwy dostęp do Najświętszego Sakramentu i za obecność Pana Jezusa pośród nas.

W Środę Popielcową obowiązuje post ilościowy (od 18 do 60 roku życia) i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (od 14 roku życia do śmierci). Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 9.00, o 17.00 i o 18.00. Tego dnia kolekta ma charakter pokutny.

Droga Krzyżowa w piątek o 16.30 i o 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę o 14.00.

Zapowiedzi przedślubne:

Wojciech Wysocki, kawaler, parafia Szymbark

Kornelia Beyer, panna, parafia W.N.M.P. w Kartuzach.

Gmina Stężyca, KGW Gminy Stężyca, Jednostki OSP Gminy Stężyca, stowarzyszenia z Gminy Stężyca zapraszają na Charytatywny Marsz Strażacki, który odbędzie się 24 lutego (sobota) o godzinie 13.00 w Szymbarku na placu przed remizą OSP. Rozpoczęcie zapisów o godzinie 11.30. Kwota wpisowego – 20 zł. W czasie marszu będzie się odbywać zbiórka charytatywna dla Izy Tomaczkowskiej. Przygotowano też dużo atrakcji dla każdej grupy wiekowej.