Ogłoszenia na Niedzielę 12 czerwca 2022 r. Niedziela Najświętszej Trójcy

Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00 odbywa się uroczystość I Komunii Świętej.

W poniedziałek o godzinie 20.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie.

W białym tygodniu, połączonym z oktawą Bożego Ciała, dzieci komunijne uczestniczą w dni powszednie we Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę i w Boże Ciało we Mszy św. o godzinie 11.00.

Próby dla dzieci prószących kwiaty w poniedziałek, we wtorek i w środę po Mszy św. o godzinie 18.00.

Pan Prezes zaprasza strażaków na spotkanie organizacyjne związane z Bożym Ciałem do remizy we wtorek na godzinę 19.00. Proszę, by strażacy zupełnie swobodnie podejmowali te czynności, które realizowali do tej pory.

We wtorek godzinie 18.00 będzie wizytacja i bierzmowanie w Stężycy, dlatego na Mszach św. będą mnie zastępowali o.o. Franciszkanie.

W Boże Ciało Msze św., jak w niedzielę. Po Mszy św. o godzinie 11.00 będzie procesja Eucharystyczna. Procesja w niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 a w tygodniu po Mszy o 18.00. Procesje potrwają do czwartku. Proszę, by w procesję angażowali się ci wszyscy, którzy czynili do do tej pory. Proszę też o przystrojenie kościoła i trasy procesyjnej, zgodnie z tradycją parafii.

Wolą Księdza Biskupa Diecezjalnego jest, aby w każdej parafii naszej diecezji w jeden dzień w tygodniu, w późnych godzinach wieczornych, była 45 minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z możliwością spowiedzi świętej. W naszej parafii będą to piątki od 20.00 do 20.45.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni z listy.