Ogłoszenia na niedzielę 12 grudnia 2021 r.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej modlitwie w naszym odpuście parafialnym. Szczególnie dziękuje panu Organiście i Służbie Liturgicznej za przygotowanie liturgii Mszy Świętej. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i umieszczenia na cokole figury św. Józefa. Dużo pracy włożył w to pan Jan Zaborowski.

W niedzielę 12 grudnia na Mszy św. o godzinie 11.00 pobłogosławię medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

W zbiórce na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 520 zł. Dziękuję za złożone ofiary, które zostaną wkrótce przekazane.

Roraty w piątek rozpoczną się o godzinie 18.00. Msza święta z 18.00 w piątek będzie odprawiona o godzinie 19.00. Będzie tak ze względu na spowiedź w naszej parafii.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

W piątek w naszej parafii spowiedź święta od godziny 15.30 do 18.00. Przerwa w spowiedzi będzie od 16.30 do 17.00.

Dziękuję panu Pawłowi Bielawie za naprawienie zamka w drzwiach pośrednich w kruchcie kościoła.

Dziękuję panu Mieczysławowi Szrederowi za wsparcie w pracach remontowych w kościele.

Panu Tomaszowi Hallmanowi dziękuję za naprawienie szafy w zakrystii.

Radnym parafialnym dziękuję za pomoc w przygotowaniu planu kolęd.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Spotkanie Kuczerów i Hodowców Koni zostaje przeniesione na najbliższą sobotę, czyli na 18 grudnia. Rozpocznie się o godzinie 17.00. O 19.00 nastąpi część wigilijna.