Ogłoszenia na niedzielę 12 lutego 2023 r.

W minionych dniach Turcja i Syria zostały dotknięte bardzo poważnym w skutkach trzęsieniem ziemi. Liczba ofiar śmiertelnych kataklizmu sięgnęła już kilkunastu tysięcy osób, tysiące osób zostało rannych. Bardzo wielu mieszkańców zostało pozbawionych swoich domów i aktualnie  musi mierzyć się z dotkliwym zimnem.  Oprócz pomocy służb ratowniczych niezbędna jest też pomoc humanitarna, wsparcie duchowe i rzeczowe. Dlatego, w duchu braterskiej solidarności ze wszystkimi ofiarami trzęsienia ziemi, odbywa się dzisiaj, z woli Księdza Biskupa Diecezjalnego, zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi.

W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 12.00 do 14.00.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

W piątek 17 lutego o godz. 17.15 w remizie odbędzie się zebranie OSP Kłobuczyno. Zaproszeni są wszystkie druhny oraz druhowie.