Ogłoszenia na niedzielę 12 marca 2023 r.

Do puszek dla polskich misjonarzy zebraliśmy 750 zł. Za złożone ofiary bardzo dziękuję.

Od poniedziałku do środy w naszej Szkole w Szymbarku będą się odbywać rekolekcje dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej z Orlika. Już teraz dziękuję szkole za dużą otwartość w podjęciu tego tematu.

Od piątku do niedzieli w naszej parafii będą się odbywać rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Krzysztof Węsierski, proboszcz parafii Wałdowo. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o 9.00, o 17.00 i o 18.00.

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 18.30.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godzinie 14.00

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Rozpoczęliśmy prace remontowe w naszym kościele, realizowane zgodnie z projektem prac konserwatorskich.

Zapowiedzi przedślubne:

Sebastian Szałajda, kawaler, parafia Liniewo

Weronika Czaja, panna, parafia Szymbark

Mirosław Blok, kawaler, parafia Szymbark

Paulina Cybulska, panna, parafia Wygoda

Przy bocznym ołtarzu wyłożone są świece wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony dla Hospicjum w Kartuzach. Koszt jednej świecy to 20 zł.

Pogrzeb zmarłej Elżbiety Lemańczyk w środę o godzinie 10.00. Różaniec w kościele w niedzielę o godzinie17.00 a w poniedziałek i we wtorek o godzinie 18.30. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Decyzją Rady Gminy Stężyca, zaakceptowaną przez stosowne ministerstwo, Wieżyca stała się odrębną wsią i nie stanowi już części wsi Szymbark.