Ogłoszenia na niedzielę 13 listopada 2022 r.

Dziękuję za ofiary złożone w związku ze „zdrowaśkami” za zmarłych. Z tego tytułu do kasy parafialnej wpłynęło ponad 7 tys. zł. Środki te bardzo się przydadzą. Dziękuję też za skrótowe ujęcie treści „zdrowasiek”.

W niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, czyli za tydzień, w naszym kościele parafialnym w godzinach od 15.00 do 19.00 odbędzie się dekanalny dzień młodzieży. W ramach tych obchodów będzie odprawiona Msza św. Całość przygotowuje dekanalny duszpasterz młodzieży. Serdecznie zapraszam młodzież naszej parafii i całego dekanatu.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.