Ogłoszenia na niedzielę 13 lutego 2022 r.

Do dzisiaj zbieram opinie odnośnie wycięcia drzew na cmentarzu. Na razie opinie za pozostawieniem drzew wygrywają 3:1.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by na następną niedzielę podjęli tę troskę następni z listy.

Dzisiaj w naszej parafii rodzina chorego chłopca, Nikodema Miętkiego, z parafii Niedamowo, będzie prowadzić zbiórkę na operację prawej ręki dziecka.

Caritas Diecezji Pelplińskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Numer KRS 0000252333. Ze strony internetowej Caritas Diecezji Pelplińskiej można pobrać darmowy program do rozliczania podatku (www.pelplin.caritas.pl). Włączmy się jak najliczniej w to wielkie dzieło pomocy drugiemu człowiekowi. Caritas pomaga dzieciom, codziennie wspiera niepełnosprawnych, chorych i ubogich, otacza opieką osoby dotknięte pandemią. Okażmy serce, tym którzy potrzebują naszej pomocy. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy

W tym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: Andrzeja Gańskiego i Gerarda Kaizera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Zapowiedzi przedślubne:

Paweł Cybulski, parafia Szymbark

Izabela Cybulska, z domu Rogoza, parafia Suchorze

W związku z pojawiającymi się zgłoszeniami od mieszkańców Gminy Somonino o oszustach, którzy podają się za pracowników Urzędu Gminy i umawiających się na wizyty domowe, uprzejmie informujemy, iż Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej nie prowadzą tego typu działań. Prosimy szczególnie seniorów o zachowanie ostrożności przy wpuszczaniu osób postronnych do domów i mieszkań. Apelujemy do Państwa o ostrożność, czujność i rozsądek w kontaktach z obcymi.