Ogłoszenia na niedzielę 14 listopada 2021 r.

Ogłoszenia na niedzielę 14 listopada 2021 r.

Przed kaplicą przedpogrzebową została ustawiona rzeźba świętego Józefa. Jest to dzieło zapoczątkowane przez mojego poprzednika, ks. Grzegorza, znacząco wspierane materialnie przez parafian. Ostatni etap wziął na swoje barki pan Jan Zaborowski, za co bardzo dziękuję. Święty Józef jest patronem Kościoła świętego a także dobrej śmierci. Módlmy się, za jego wstawiennictwem, by wszyscy nasi bliscy byli dobrze przygotowani do tej ostatniej chwili.

Dzisiaj, po Mszach świętych, zbiórka do puszek na rzecz stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.
Na niedzielę, 21 listopada 2021 r., została ogłoszona w Kościele ogólnopolska zbiórka funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.

W przyszłą niedzielę rodziny będą się mogły włączyć w ogólnodiecezjalne rekolekcje pod nazwą „Rodzina33”. Rekolekcje mają formę indywidualnej pracy rodzin – zarówno dorosłych jak i dla dzieci – w oparciu o materiały dostępne online na stronie www.rodzina33.pl.