Ogłoszenia na Niedzielę 14 sierpnia 2022 r.

Jutro uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Tego dnia będziemy też obchodzić nasze parafialne Dożynki. Na Mszę św. o 11.00 zapraszam przedstawicieli poszczególnych wsi z wiązankami dożynkowymi.

Na każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo zbóż, kwiatów i ziół.

Jutro w Wygodzie będą Gminne Dożynki. Msza św. dziękczynna za plony rozpocznie się o godzinie 13.00.

Dziękuję panu Zdzisławowi Kleinie za wymienienie zamka w drzwiach zakrystii i za pomalowanie drzwi wejściowych do zakrystii.

Dziękuję kwiaciarni Piwonia, za estetyczne opracowanie wnętrz gablot będących w kruchcie kościoła Jest teraz dużo ładniej.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Dzisiaj o godzinie 14.00 na placu przy OSP Szymbark rozpocznie się IX Wielka Parada Konnych Sikawek Strażackich. Po przejeździe kolumny ulicami Szymbarku i Potuł akcja przeniesie się na stadion w Szymbarku. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Niech to wydarzenie będzie naszą wspólną radością.