Ogłoszenia na niedzielę 14 stycznia 2024 r.

Dobiega końca szlifowanie i polerowanie kamiennej posadzki w nawie kościoła. Udało się odkryć oryginalną barwę kamienia i nadać mu delikatny połysk.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję za miłe i gościnne przyjęcie wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu. Dziękuję też za zaangażowanie w życie parafii i wspieranie prac remontowych.

Dzisiaj o godzinie 17.00 w naszym kościele w Szymbarku rozpocznie się koncert kolęd dawnych i nowych, w wykonaniu Chóru Kameralnie, pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk. Serdecznie Zapraszam.

Kolędy w tym tygodniu:

15 stycznia, poniedziałek, od 15.00 – Szymbark strona kościoła ( Blok, Hirsz, Szulist…)

16 stycznia, wtorek, od 15.00 – Potuły wieś (Marian Lewna – Czesław Jereczek)

17 stycznia, środa, od 15.00 – Kaplica wieś i blok

18 stycznia, czwartek, od 15.00 – Rybaki i Wybudowanie (Jan Kunowski – wioska, Mariusz Zaborowski)

19 stycznia, piątek, od 15.00 – Starkowa Huta (Genowefa Las – B. Kunowski)

20 stycznia, sobota, od 10.00 – Rybaki Wybudowanie (Filipska – Regliński)

21 stycznia, niedziela, od 13.00 – Potuły (Elżbieta Skwierawska – Jan Zaborowski)