Ogłoszenia na niedzielę 17 marca 2024 r.

We wtorek, czyli w uroczystość św. Józefa, będzie w naszym kościele spowiedź przedświąteczna w godzinach od 15.30 do 18.00, z przerwą od 16.15 do 17.00. Z tej przyczyny Msze św. są przesunięte o godzinę. Po drugiej Mszy św., czyli około 19.45, rozpocznie się spotkanie Rady Parafialnej na plebanii, na które serdecznie zapraszam.

Droga Krzyżowa w piątek o 16.30 i o 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę o 14.00.

Bardzo dziękuję naszej Szkole Podstawowej w Szymbarku za znakomite zaangażowanie i za opiekę nad dziećmi w czasie rekolekcji szkolnych. Siostrom z Orlika bardzo dziękuję za prowadzenie tych rekolekcji. Uczniowie też spisali się bardzo dobrze.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu za kolejne prace w formowania drzewostanu parafii.

Bardzo dziękuję panu Klinkoszowi za prace ślusarskie wykonywane w kościele, które są w trakcie realizacji.

W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na wystrój kościoła na św. Triduum Paschalne ( Grób Pański i kwiaty do ołtarza).