Ogłoszenia na niedzielę 17 października 2021 r.

Ogłoszenia na niedzielę 17 października 2021 r.

W niedzielę 24 listopada na Mszy świętej o godzinie 11.00 odbędzie się obrzęd wprowadzenia kandydatów do służby ministranckiej. Wszyscy kandydaci rozpoczęli swoje przygotowanie w czasie posługi moich poprzedników. Zbiórka dla kandydatów w sobotę o godzinie 9.00 w kościele.

W minioną niedzielę na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 930 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary. Kwota została już przekazana.

Dzisiaj w niektórych parafiach, w tym w naszej, zostanie przeprowadzona zbiórka na budowę hospicjum Cartuskiego Centrum Caritas, w ramach corocznej akcji Dwa Światy. Wolontariusze zbierać będą datki po każdej Mszy świętej przy wejściu do kościoła. Datki te wspomogą pacjentów hospicyjnych naszego regionu.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Kto by chciał złożyć zdrowaśki, niech napisze na dowolnej kartce za kogo będziemy się modlić i zapakuje do koperty. Wysokość ofiary jest dowolna. Kosz, do którego będzie można je złożyć będzie wystawiony przy figurze św. Antoniego. Przyjmuję wyłącznie zdrowaśki całoroczne, które będą odmawiane w niedziele od godziny 9.00. Nie będzie funduszu dnia zadusznego i zdrowasiek jednorazowych.