Ogłoszenia na niedzielę 18 czerwca 2023 r.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach oktawy Bożego Ciała nosząc krzyż, sztandary, baldachim, emblematy religijne, prósząc kwiaty i opiekując się prószącymi dziećmi, czy też zwyczajnie się modląc. Dziękuję ministrantom i lektorom żywo włączającym się w te procesje.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

W zbiórce do puszek na rzecz rodziny z parafii Gołubie zebraliśmy 3 tys. zł. Kwota ta została przekazana przez ks. proboszcza Rafała. Ponieważ zapomnieliśmy o tym na Mszy o 11.00, dlatego dzisiaj tylko Mszy o 11.00 będzie zbiórka do puszek na ten cel.

W czwartek o godzinie 16.30 Msza św. na zakończenie klas 8.

W piątek Msza św. o godzinie 8.15 będzie sprawowana na zakończenie roku szkolnego. Niech Dobry Bóg uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej Szkoły wynagrodzi ich trud włożony w tworzenie dobra duchowego i intelektualnego młodego pokolenia.