Ogłoszenia na niedzielę 19 lutego 2023 r.

W minioną niedzielę na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii zebraliśmy w naszej parafii w całości ponad 3 tys. zł. Bardzo dziękuję za tak dużą ofiarność. Kwota została już przekazana.

W poniedziałek i we wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.30.

W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godzinie 10.00, o 16.30 i o 18.00. Tego dnia obowiązuje ścisły post, czyli ograniczenie ilości spożywanych pokarmów (od 18 do 60 roku życia) i abstynencja od pokarmów mięsnych (od 14 roku życia do śmierci).

Drogi Krzyżowe w piątek o 16.30 i o 18.30.

W najbliższą niedzielę nie będzie Gorzkich Żali, natomiast o godzinie 16.00 rozpocznie się w naszym kościele medytacyjny koncert wielkopostny chóru Cartusia z Kartuz, pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk.

Bardzo dziękuję panu Kamilowi Kleinie za dokonanie przeglądu i koniecznych poprawek w napędzie i w mocowaniu dzwonów kościelnych.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Zmarł nasz parafianin Artur Bernatowicz, lat 35, z Rybaków. Datę pogrzebu podam w najbliższym czasie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.