Ogłoszenia na niedzielę 20 listopada 2022 r.

W minioną niedzielę do puszek na rzecz Pomocy Kościołowi w Potrzebie zebraliśmy ponad 1200 zł. Za złożone ofiary bardzo dziękuję. Kwota została już przekazana.

Dzisiaj w naszym kościele parafialnym w godzinach od 15.00 do 19.00 odbędzie się dekanalny dzień młodzieży. W ramach tych obchodów będzie odprawiona Msza św. Całość przygotowuje dekanalny duszpasterz młodzieży. Serdecznie zapraszam młodzież naszej parafii i całego dekanatu.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

W piątek o godzinie 18.00 w Stężycy rozpocznie się suma odpustowa. Z tej przyczyny adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. nie będzie w piątek ale w czwartek od godziny 20.00 do 20.45. Za zmianę przepraszam.

W poniedziałek i we wtorek na Mszach św. będą mnie zastępować ojcowie franciszkanie.

Opłatki są wyłożone przy bocznym ołtarzu. Ofiary opłatkowe będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

Zmarł ojciec naszego parafianina – Czesław Radecki. Pogrzeb we wtorek o godzinie 13.00. Różaniec godzinę przed pogrzebem w kaplicy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.