Ogłoszenia na niedzielę 21 listopada 2021r.

Ogłoszenia na niedzielę 21 listopada 2021 r.

We wtorek, w środę i w czwartek po Mszy św. biuro parafialne będzie nieczynne.
W czwartek parafia w Stężycy będzie przeżywać odpust. Suma odpustowa rozpocznie się o godzinie 18.00.

Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą adwentu. Od przyszłej niedzieli druga Msza święta będzie się rozpoczynać o godzinie 9.00. Ma to na celu zabezpieczenie możliwości odprawienia tej Mszy na wypadek jakiejś choroby lub innego nieszczęścia, które mogłoby się przytrafić proboszczowi albo ojcom franciszkanom. Taki układ Mszy świętych umożliwi wzajemne zastąpienie się w trudnej sytuacji, bez przekładania intencji mszalnych.

W zbiórce do puszek na rzecz stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie zebraliśmy 650 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary, które będą przekazane w najbliższym czasie.
Dzisiaj również zbiórka do puszek ukierunkowana na cele migrantów.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Zrzeszenie Kaszubskich Kuczerów i Hodowców Koni zaprasza na zebranie w dniu 11 grudnia 2021 r. o godzinie 17.00 w restauracji Pod Wieżą.