Ogłoszenia na Niedzielę 21 sierpnia 2022 r.

Gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy przygotowali wieńce, kosze i wiązanki dziękczynne na Dożynki parafialne. Pracy było przy nich dużo ale efekty były piękne. Cieszę się, że formy były zróżnicowane.

Bardzo dziękuję panu Marianowi Pekowi za duże wsparcie ogrzewania kościoła na zimę.

Bardzo dziękuję panu Janowi Zaborowskiemu za utwardzenie terenu przy plebanii.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Za tydzień na Mszy św o godzinie 11.00 odbędzie się wprowadzenie dwóch kandydatów do posługi ministranta i jednego ministranta do posługi lektora.

6 września nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi nasz ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna. Trzeba się na ten ważny czas przygotować również poprzez troskę o estetykę terenu parafii. Dlatego proszę o podejmowanie aktywności w zakresie uporządkowania terenu wokół starej plebanii, wokół kościoła, przy kostnicy.

Biuro podróży Fides Tour z Szymbarka zaprasza na krajową wycieczko – pielgrzymkę do wybranych miejsc regionu Dolnego Śląska, część druga. Szczegóły dostępne na kartach informacyjnych wyłożonych pod chórem kościoła.