Ogłoszenia na niedzielę 21 stycznia 2024 r.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Zaborowskiemu za wykonanie ważnych korekt w elektryce plebanii.

Bardzo dziękuję Pomorskiemu Centrum Ochrony Gladiator za objęcie plebanii swoją ochroną.

Bardzo dziękuję Policji za sprawne podjęcie czynności dochodzeniowych, mimo tak wielu obowiązków.

Bardzo dziękuję za dużą pomoc w odśnieżaniu, którego w ostatnim czasie było dużo.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję za miłe i gościnne przyjęcie wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu. Dziękuję też za zaangażowanie w życie parafii i wspieranie prac remontowych. Dziękuję za zabezpieczenie transportu nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie chóru Kameralnie w minioną niedzielę.

Kolędy w tym tygodniu:

22 stycznia, poniedziałek, od 15.00 – Hylowa Huta ( Zbigniew Dysarz – Flisikowscy

23 stycznia, wtorek, od 15.00 – Rybaki i Drozdowo (Syldatk – Bernatowicz)

24 stycznia, środa, od 15.00 – Wieżyca, Rybaki

25 stycznia, czwartek, od 15.00 – Rybaki Wybudowanie i Starkowa Huta Wybudowanie (Piekarska – Buc, Kupc)

26 stycznia, piątek, od 15.00 – Starkowa Huta wieś od Państwa Czapiewskich do Lis, Kwaszyńska

27 stycznia, sobota, od 10.00 – Nowa Sikorska Huta