Ogłoszenia na Niedzielę 22 maja 2022 r.

W poniedziałek i we wtorek po Mszach św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić o urodzaje

Ks. dr Marek Trybowski, dyrektor Kartuskiego Centrum Caritas, dziękuje za ofiary złożone w ramach akcji Pola Nadziei na rzecz hospicjum stacjonarnego w Kartuzach. Była to suma 1542.80 zł. Ks. dyrektor dziękuje darczyńcom, wolontariuszom i ich opiekunom. Zaprasza też do współpracy lekarzy, pielęgniarki, opiekunów medycznych.

Dzisiaj spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców po Mszy św. o godzinie 11.00.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Starkowej Huty za troskę o czystość kościoła. Proszę, by od następnej niedzieli dyżur podjęli mieszkańcy Pierszczewka i Krzesznej.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na wymianę okien witrażowych na chórze i na malowanie kościoła. Za złożone ofiary bardzo dziękuję.

W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00 nastąpi obrzęd włączenia kandydata do posługi ministranckiej.

Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Winczewski, kawaler, Potuły

Sylwia Tesa, panna, Sławki

Dawid Reiter, kawaler, Kartuzy

Anna Hirsz, panna, Kartuzy

Damian Wica, kawaler, parafia Szymbark

Wiktoria Ramczykowska, panna, parafia Szymbark

Paweł Wilczyński, kawaler, Lębork

Magdalena Karczewska, panna, Starkowa Huta

Krzysztof Hinca, cywilnie związany, Starkowa Huta

Iwona Hinca – Plichta, cywilnie związana, Starkowa Huta

Różaniec w intencji zmarłego Andrzeja Miąskowskiego w kościele dzisiaj o godzinie 19.30. Pogrzeb w poniedziałek o godzinie 11.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

W sobotę odbył się pogrzeb Marka Pakury z Kaplicy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Przypominam, by potwierdzić rezerwacje miejsc na cmentarzu, które były dokonywane od 2015 r. Prowadzeniem ewidencji cmentarza zajmuje się pan Zdzisław Kleina (tel.: 668 988 155)