Ogłoszenia na niedzielę 22 października 2023 r.

Od poniedziałku do piątku włącznie Msze św. będą odprawiane w kaplicy św. Jana Pawła II.

W piątek w godzinach od 18.00 do 20.00 a w sobotę w godzinach od 9.00 do 16.00 w szkole w Kamienicy Szlacheckiej odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zgody na udział w tym dniu skupienia proszę odebrać w zakrystii po Mszy św.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję za ofiary złożone na renowację naszego kościoła. Zebraliśmy niemal 9 tys. złotych.

Dziękuję też za ofiary złożone z okazji Dnia Papieskiego. Na ten cel zebraliśmy ok. 1700 zł. Kwota została już przekazana.

Ks. Marek Trybowski, dyrektor Kartuskiego Centrum Caritas, dziękuje za ofiary złożone na hospicjum w Kartuzach. Była to suma 2296,67. Bardzo dziękuję wolontariuszom z naszej Szkoły w Szymbarku za zorganizowanie tej zbiórki.

W niedzielę 29 października o godzinie 17.00 rozpocznie się w naszym kościele koncert jubileuszowy chóru Cartusia z Kartuz. W koncercie weźmie też udział chór z Lipska i kwartet smyczkowy. Zapraszam wszystkich parafian a także gości naszej parafii.

Można już składać wypominki roczne do kosza wyłożonego przy chrzcielnicy, a w dzień powszedni wyłożonego w kaplicy po prawej stronie wejścia.

Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych przyjmujących Komunię św. i uczestniczących we Mszy św.

Zapowiedzi przedślubne:

Błażej Linstedt, kawaler, parafia Szymbark

Wiktoria Płotka, panna, parafia Skrzeszewo