Ogłoszenia na niedzielę 23 kwietnia 2023 r.

Bardzo dziękuję dzieciom i młodzieży, a także nauczycielom z naszej Szkoły w Szymbarku, za przedstawienie pięknego i bardzo pouczającego Misterium Paschalnego.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

W zbiórce do puszek na cele charytatywne w naszej diecezji zebraliśmy około 350 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary. Zostaną wkrótce przekazane.

Proszę, by dostarczyć, w najbliższym czasie, metryki chrztu kandydatów do przyjęcia i do bierzmowania, którzy byli ochrzczeni poza naszą parafią.

Dzisiaj, w ramach akcji „Pola Nadziei” odbywa się zbiórka na wyposażenie Kartuskiego Hospicjum „Dom Nadziei”. Wolontariusze przed i po Mszach świętych będą zbierać datki, które wspomogą ten cel.

W niedzielę 30 kwietnia po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Nastąpi też pobłogosławienie książeczek (modlitewników), które rodzice sami kupują.

W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość św. Wojciecha, przeniesioną z dzisiejszej niedzieli.

We wtorek po Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić o urodzaje. Jest to liturgiczne święto świętego Marka.