Ogłoszenia na niedzielę 23 października 2022 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje katolickie, jako że dzisiaj jest niedziela misyjna. Modlimy się dzisiaj o to, by Słowo Boże docierało do wszystkich zakątków świata.

Bardzo dziękuję panu Janowi Zaborowskiemu i panu Andrzejowi Zaborowskiemu za przygotowanie terenu pod nasadzenia wokół kościoła.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

W środę odbył się pogrzeb naszego parafianina Franciszka Lipińskiego ze Starkowej Huty. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Ogłoszenie diecezjalnego duszpasterstwa rodzin: Rekolekcje sprzyjające wzmacnianiu więzi małżeńskiej odbędą się w dniach 18-20 listopada 2022 r. w Białogórze. Spotkania Małżeńskie zawierają warsztat dialogu małżeńskiego, w który wprowadzają uczestników pary małżeńskie oraz księża. Zgłoszenia przyjmują państwo Iwona i Krzysztof Dolewa w godzinach od 17.00 do 20.00,  tel.: 781 970 770; e-mail: spotkaniapelplin@gmail.com. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.rodzinydiecezjipelplinskiej.pl.