Ogłoszenia na niedzielę 24 grudnia 2023 r. IV niedziela Adwentu

Bardzo dziękuję panom z Rady Parafialnej za twórcze spotkanie.

Dziękuję pani Beacie i pani Kasi za przygotowanie spotkania opłatkowego dla ministrantów i lektorów, którym również dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję paniom z kwiaciarni Piwonia, wspieranym przez mężów, za przygotowanie pięknego Żłóbka dla Bożej Dzieciny.

Bardzo dziękuję za pomoc w odśnieżaniu, szczególnie panu Andrzejowi Cieszyńskiemu.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Cieszyńskiemu za choinki do kościoła. Dziękuję też panom, którzy je ustawili i paniom, które je przystroiły bombkami.

W drugie święto na Mszy św. o godzinie 11.00 będzie pobłogosławienie owsa, który można złożyć w pobliżu Żłóbka.

Kolędy w tym tygodniu:

27 grudnia, środa, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Spokojna, Kaszubska, Wodna, Leśna, Wesoła

28 grudnia, czwartek, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Górna, Polna, Długa, Wrzosowa, Myśliwska, Abrahama, Gdańska, Brzozowa

29 grudnia, piątek, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Kasztanowa, Szkolna, Strażacka, Spacerowa, Długa

30 grudnia, sobota, od 10.00 – Pierszczewko i Krzeszna

Dzisiaj, mniej więcej, do godziny 15.00 mamy IV niedzielę Adwentu. Później przechodzimy w świętowanie Wigilii Bożego Narodzenia. Możemy oczywiście zacząć wcześniej, by dłużej cieszyć się świątecznym klimatem.