Ogłoszenia na Niedzielę 24 lipca 2022 r.

W piątek na Mszach św. będą mnie zastępować oo. Franciszkanie, ponieważ będę spowiadać w Sulęczynie na spowiedzi przedospustowej. Odpust św. Anny będzie w Sulęczynie w niedzielę 31 lipca. Suma odpustowa o godzinie 11.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Dzisiaj pobłogosławię pojazdy, którymi przyjedziemy do kościoła. Odbędzie się też zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

Bardzo dziękuję panu Łukaszowi Wysockiemu i jego pracownikom za uprzątnięcie starej plebanii. Było tej pracy bardzo dużo a została wykonana bardzo dobrze.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by na następną niedzielę tę troskę podjęli następni wierni z listy.

W czwartek w naszej parafii zatrzyma się na nocleg Kaszubska piesza pielgrzymka z Helu na Jasną Górę. Proszę by chętni do przyjęcia pielgrzymów przynieśli do zakrystii, lub wrzucili do skrzynki pocztowej na plebanii, kartki z adresem i ilością pielgrzymów, których chcą przyjąć.