Ogłoszenia na niedzielę 24 października 2021 r.

Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 11.00 odbędzie się obrzęd wprowadzenia kandydatów do służby ministranckiej.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła, a także za usunięcie zaistniałych ubytków. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Kto by chciał złożyć zdrowaśki, niech napisze na dowolnej kartce za kogo będziemy się modlić i zapakuje do koperty. Wysokość ofiary jest dowolna. Kosz, do którego będzie można je złożyć będzie wystawiony przy figurze św. Antoniego. Można też je przekazać przy okazji Mszy świętej w zakrystii.
We wtorek po Mszy świętej biuro parafialne będzie nieczynne.

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte będą odprawione o godzinie 7.15, 9.15, 11.00, 14.00. Procesja na cmentarz będzie po Mszy świętej o godzinie 14.00.
W Dzień Zaduszny Msze święte będą o godzinie 9.00, 17.00 i o 18.00.