Ogłoszenia na niedzielę 24 września 2023 r.

Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Dotyczy to uczniów klas 8, zamieszkujących na terenie naszej parafii.

W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie obchodzić odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Suma odpustowa o godzinie 11.00. Będzie jej przewodniczyć ks. dr Jacek Sosnowski, oficjał Sądu Biskupiego w Pelplinie.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Szymbarka, którzy pełnili opiekę nad kościołem w ostatnich miesiącach. Od przyszłej niedzieli powierzam tę troskę mieszkańcom Kłobuczyna.

W magazynie w kruchcie kościoła jest jeszcze wieniec dożynkowy z minionych lat, a w bocznej kaplicy są palmy. Warto je zabrać, ponieważ od 9 października, przez czas trwania prac konserwatorskich, czyli przez miesiąc, Msze św. w dzień powszedni będą odprawiane w kaplicy św. Jana Pawła II.