Ogłoszenia na niedzielę 26 grudnia 2021 r.

Niedziela Świętej Rodziny

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Cieszyńskiemu za podarowanie i przywiezienie choinek. Dwie choinki podarował też pan Michał Hinca, za co bardzo dziękuję. Jestem też bardzo wdzięczny panom, którzy ustawili choinki a także paniom i panom, którzy przystroili je lampkami. Panu Szymonowi z kwiaciarni w Gołubiu dziękuję za przygotowanie Żłóbka Bożonarodzeniowego w naszym kościele, a także za wystrój adwentowy.

Panu Andrzejowi Cieszyńskiemu dziękuję także za odśnieżenie wokół kościoła i przy plebanii. Dziękuję także innemu dobroczyńcy, który w Wigilię odśnieżył wokół kościoła.

Pani Ewie Bieniek Bardzo dziękuję za Wymianę obrusów w kościele.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kaplicy za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Po wieczornych Mszach świętych, w czasie kolędowym, biuro parafialne będzie nieczynne, gdyż na tych Mszach będą mnie zastępować ojcowie Franciszkanie. Będę odprawiać Msza święte rano.

Dzisiaj po Mszach świętych Zbiórka do puszek na szkolnictwo katolickie diecezji i na KUL

W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Ryszard Bieszka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Nasz ksiądz biskup diecezjalny Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 31 grudnia br.

Kolędy w tym tygodniu (będę wdzięczny za transport)

27 grudnia, poniedziałek, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Spokojna, Kaszubska, Wodna, Leśna, Wesoła

28 grudnia, wtorek, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Górna, Polna, Długa, Wrzosowa, Myśliwska, Abrahama, Gdańska, Brzozowa

29 grudnia, środa, od 10.00 – Kłobuczyno ul. Kasztanowa, Szkolna, Strażacka, Spacerowa, Długa