Ogłoszenia na niedzielę 26 listopada 2023 r. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W dni powszednie, od poniedziałku do piątku, Msze św. będziemy odprawiać w bocznej kaplicy, o ile nie zaistnieją szczególne wskazania.

Na stopniach prezbiterium są wyłożone wigilijne świece Caritas.

Bardzo proszę zachować ostrożność poruszając się po kościele, gdyż przez kilka dni będą w nim ustawione rusztowania. Są bezpieczne, można pod nimi siadać, ale proszę uważać na głowę.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na kolejną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Bardzo dziękuję za pomoc w odśnieżaniu.

Bardzo dziękuję ofiarodawcom wspierającym renowację naszego kościoła.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od 16.00 do 17.50.

Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpocznie się o godzinie 8.00.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Od przyszłej niedzieli, przy bocznym ołtarzu, będą wyłożone opłatki. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na renowację naszego kościoła.