Ogłoszenia na niedzielę 26 września 2021 r.

W poniedziałek o godzinie 18.45 krótkie spotkanie z radą parafialną. Rozpocznie się ono w kościele. W trakcie spotkania odbędzie się kilkunastominutowy spacer lub krótki przejazd na planowaną lokalizację nowego cmentarza.

W czwartek spowiedź przedodpustowa od 15.00 do 17.30. Przerwa w spowiedzi od 16.00 do 16.30.

W piątek odwiedzę chorych z posługa sakramentalną. Proszę zgłaszać chorych, których miałbym odwiedzić.

W sobotę nasza parafia będzie obchodzić odpust ku czci świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Sumie odpustowej o godzinie 11.00 będzie przewodniczyć ks. kanonik doktor Krzysztof Koch – proboszcz parafii w Wygodzie.
Jako, że jest to pierwsza sobota miesiąca, o godzinie 8.30 będziemy śpiewać Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

W dni powszednie października Różaniec będziemy odmawiać w kościele po Mszy świętej wieczornej, czyli około 18.30, natomiast w październikowe niedziele Różaniec warto odmawiać w gronie rodzinnym.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kłobuczyna za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni.

Dzisiaj w kościołach w Polsce będzie się odbywać liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przyjmujących Komunię świętą.

Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Ziemi Świętej.

W tym tygodniu zmarła nasza parafianka Anna Skwierawska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.