Ogłoszenia na niedzielę 27 listopada 2022 r. I niedziela Adwentu

Rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa i na Boże Narodzenie. Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. W piątek dzieci mogą zabrać obrazki także za sobotę. Msze św. z 16.30 są przesunięte na 16.15., by w kościele i na parkingu był czas na wymianę wiernych.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Są to już odwiedziny przedświąteczne, dlatego proszę zgłosić dodatkowych chorych. Spowiedź w piątek od 16.00 do 17.30.

Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpoczniemy w sobotę o godzinie 8.00.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by troskę o kościół na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Opłatki są wyłożone przy bocznym ołtarzu. Ofiary opłatkowe będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

Również przy bocznym ołtarzu są wyłożone świece Caritas w cenie 10 zł.

W przyszłą niedzielę, czyli 4 grudnia, po Mszy o godzinie 11.00 będzie spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.