Ogłoszenia na niedzielę 27 marca 2022 r.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Będzie to już posługa przedświąteczna, dlatego proszę zgłosić dodatkowych chorych. Tych, których odwiedzam co miesiąc, nie trzeba zgłaszać.

W piątek spowiedź od 16.00 do 18.00.

Drogi Krzyżowe w piątek o 17.30 i o 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 14.00.

W sobotę o godzinie 8.00 rozpoczynamy nabożeństwo I soboty miesiąca wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi Mu wyrządzone.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by na przyszłą niedzielę podjęli tę troskę następni wierni z listy.

Zapowiedzi przedślubne:

Patryk Flisikowski, Kawaler, parafia Szymbark

Ewelina Bistroń, panna, parafia Szymbark

Oddział Caritas w Kartuzach przysłał nam świece, z których dochód ma zasilić hospicjum w Kartuzach. Pozostały już tylko świece w kształcie jajek wielkanocnych w cenie 18 zł.

Bardzo dziękuję Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i innym pracownikom szkoły za bardzo dobre zorganizowanie rekolekcji dla dzieci i młodzieży.

Nasz diecezjalny Caritas zleca wszystkim parafiom przygotowanie paczek dla ukraińskich rodzin. Nasza parafia (także inne parafie o podobnej wielkości) przygotuje 5 paczek. Chętnych do przygotowania takich paczek proszę o odebranie w zakrystii kartonu. Lista produktów jest określona a kartony nie są duże.