Ogłoszenia na niedzielę 28 kwietnia 2024 r.

W piątek będziemy obchodzić uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w przyszłym tygodniu. Kto by chciał skorzystać ze spowiedzi, można to uczynić każdego dnia przed Mszami św.

Nabożeństwo I soboty miesiąca od godziny 8.00.

Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać w kościele po Mszy św. o godzinie 18.00. Warto kontynuować modlitwy przy krzyżach i przy kapliczkach, jak do tej pory.

Nabożeństwo majowe w Potułach Wybudowaniu codziennie o godzinie 19.00 przy krzyżu u państwa Hallmann.

W Kłobuczynie nabożeństwo majowe o godzinie 17.00 u państwa Jarzębińskich.

Próby liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będą w dniach 6, 7, 13, 20, 21 maja o godzinie 16.00 w kościele. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie w czwartek 23 maja od godziny 15.30 do 17.00. Bardzo proszę o nieopuszczanie tych spotkań.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszłą niedzielę podjęli następni wierni z listy, która została zaktualizowana.

Zapowiedzi przedślubne:

Arkadiusz Kupper, Kolano