Ogłoszenia na niedzielę 28 maja 2023 r. Zesłanie Ducha Świętego

W poniedziałek i w środę o godzinie 16.00 będą próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. W piątek od 15.00 do 16.00 będzie spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin. Uroczystość I Komunii Świętej w niedzielę o godzinie 11.00.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź w piątek od 16.00 do 18.00.

W sobotę o godzinie 8.00 rozpocznie się nabożeństwo I soboty miesiąca.

Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Cieszyńskiemu za przywiezienie brzózek do wystroju kościoła. Proponuję, by na Boże Ciało przyozdobić kościół brzózkami nie bardziej obficie, niż teraz, a przy trasie procesji wystarczy zadbać o piękne, jak zwykle, ołtarze, i o porządek, by nie ścinać tak dużej ilości drzewek, które już drugiego dnia są uschnięte i przestają być estetyczne.

Pan Bogusław Buc zamontował nowy, wydajniejszy, głośnik w kruchcie kościoła. Bardzo za to dziękuję.

Bardzo dziękuję za włożenie wielkiego wysiłku w opracowanie zieleni wokół kościoła. Bardzo mi się podobają efekty tej pracy.

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, aby tę troskę na kolejny tydzień podjęli następni wierni z listy.

Zapowiedzi przedślubne:

Przemysław Reiter, parafia Szymbark

Weronika Okrój, parafia Szymbark