Ogłoszenia na Niedzielę 29 maja 2022 r. Wniebowstąpienie Pańskie

Nabożeństwo czerwcowe będziemy odprawiać po Mszy św. o godzinie 18.00.

W piątek odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. W piątek spowiedź od 16.00 do 18.00

W sobotę o godzinie 8 rozpocznie się nabożeństwo I sobót miesiąca.

W niedzielę 5 czerwca po Mszy sw. o godzinie 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W kolekcie na wymianę okien w kościele zebraliśmy 7100 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary. Wymiana okien witrażowych na chórze, szacowana jest na 151 360 zł. Do tego dojdzie wymiana małych żółtych okien na klatkach schodowych i przy witrażu Jezusa Miłosiernego.

Pan Karoli Lis wykonał miękkie obicia na klęczniki konfesjonałów, by kolana nie bolały w czasie dłuższych spowiedzi. Bardzo za to dziękuję.

Bardzo się cieszę powstaniem nowej Róży Różańcowej, która się będzie modlić za dusze w czyśćcu cierpiące. Niech Bóg błogosławi tej Róży i wszystkim już działającym. Różę tę prowadzą panie Maria Bernatowicz i Katarzyna Wierzba

Bardzo dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość kościoła. Proszę, by tę troskę na następną niedzielę podjęli następni wierni z listy.

Zapowiedzi przedślubne:

Krzysztof Hinca, cywilnie związany, Starkowa Huta