Ogłoszenia na Niedzielę 3 lipca 2022 r.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. kanonika Franciszka Stosika, z którym współpracowałem i sąsiadowałem przez 6 lat. Witam serdecznie ks. Franciszka na szymbarskich Kaszubach.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. w piątek od 20.00 do 20.45.

Zmarł nasz parafianin Stanisław Rychert z Kłobuczyna. Pogrzeb we wtorek o 10.00. Różaniec dzisiaj o 18.00 a w poniedziałek o 18.30 w kaplicy przedpogrzebowej.

Dziękuję państwu, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Proszę, by na następną niedzielę tę troskę podjęli następni wierni z listy.

Dziękuje panu Łukaszowi Piochowi za dokonanie napraw hydraulicznych na plebanii.

Wakacje nabierają już rozmachu. Życzę wszystkim pracownikom edukacji a także dzieciom, młodzieży i studentom, by te wakacje były spokojne, dały wytchnienie a także wzrost duchowy.