Ogłoszenia na niedzielę 3 października 2021 r.

W czwartek po różańcu spotkanie z radą parafialną na plebanii. Serdecznie zapraszam.

Dziękuję wszystkim uczestnikom odpustu parafialnego za wspólna modlitwę.

W dni powszednie października Różaniec będziemy odmawiać w kościele po Mszy świętej wieczornej, czyli około 18.30, natomiast w październikowe niedziele Różaniec warto odmawiać w gronie rodzinnym.

Bardzo dziękuję mieszkańcom Kłobuczyna za posprzątanie kościoła. Proszę, by tę troskę od przyszłej niedzieli podjęli mieszkańcy Kaplicy. Dziękuje pani Agnieszce za przygotowanie listy, która wisi w kruchcie kościoła.

Dziękuję panu Kamilowi Kleinie za uprzątnięcie ze strychu zalegających tam cegieł, dachówek, przedmiotów metalowych i drewnianych. Było z tym dużo pracy. Pana Kamila w tych pracach wsparli: Damian Liegmann, Piotr Kupper, Tomasz Hallmann, Marek Blok, Jan Zaborowski, Łukasz Winczewski. Bardzo dziękuję wszystkim panom.

W minioną niedzielę w naszej parafii we Mszy św. uczestniczyło 375 mężczyzn i 415 kobiet.

W zbiórce na rzecz Ziemi Świętej zebraliśmy 420 zł. Kwota została przekazana. Bardzo dziękuje za złożone dary.

W niedzielę 10 października na Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcę różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
Dzisiejszej niedzieli po Mszy św. o 11.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, czyli dla uczniów klas 7 i 8.

W tym tygodniu zmarła nasza parafianka Teresa Lewna. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.